Kartonnen klemmen met zijverschuiving

Huis / Alle bijlagen / Kartonnen klemmen met zijverschuiving

Kartonnen klemmen met zijverschuiving

Productomschrijving


Niuil 3 ton diesel heftruck informatie

1. Motor: 3 ton diesel vorkheftruckprijs met Japanse ISUZU- en YANMAR-motor

2. Hefhoogte: 3,0 m, 3,5 m, 4 m, 4,5 m, 5 m en 6 m

3. Met TCM-technologie zijn diesel / benzine / LPG-motoren optioneel

4. Mast: 2-traps breedbeeldmast, 2-traps vrije hefmast en 3-traps vrije hefmast

5. Side shift: China en het merk Cascade

6. Band: massieve band, witte niet-strepende band, dubbele voorband

7. Optioneel gesloten compartimentontwerp voor speciale klantbehoeften

8. Optionele airconditioning en verwarming voor bedieningscomfort in elke werkomgeving

9. Langere vorken

Niuli will be your best choose.

1. Productie-ervaring: meer dan 10 jaar
2 Voordeel: kwaliteitscontrole in elk detail van het product. Wij leveren reserveonderdelen aan bijna alle heftruckmerken in China.
3. Wat we produceren: elk reserveonderdeel en de montage van de vorkheftruck.
4. Onze toewijding aan de klant: de beste kwaliteit en de meest redelijke prijs, niet de laagste prijs.

Algemeen1ModelCPC30/

CPCD30

CPC35/

CPCD35

2Power TypeDiesel/GASDiesel/GAS
3Beoordeelde capaciteitKg30003500
4Laad het middenmm500500
Charactertic&

Dimensie

5Hefhoogtemm30003000
6Vork groottemm1070*125*451070*125*45
7Mast Tilt Angledeg6 ° / 12 °6 ° / 12 °
8Front Overhang(Wheel center to fork face)mm500500
9Ground Clearance(Bottom Of Mast)mm126126
10Overall DimensionOverall length(with/without fork)mm3790/27003980/2890
11Totale breedtemm12301230
12Mast verlaagd hoogtemm21052105
13MastExtended height(with backrest)mm41104110
14Hoogte beschermkapmm21402140
15Turning Radius(outside)mm24152640
16Min. intersecting aislemm25002700
Prestatie17SnelheidTravel(Full/Empty load)km / h18/1918/19
18Lifting(Full/Empty load)mm / s460/540360/440
19Max.Gradeability%2020
Chassis20BandVoorkant28X9-15-12PR28X9-15-12PR
21achterkant6.50-10-10PR6.50-10-10PR
22wielbasismm1650850
23Self Weightkg42804500
Power&

transmissie

24AccuVoltage / capaciteitV / Ah12/12012/120
25MotorModelC240C490BPGQC495G4JG2
26FabrikantISUZUXinchangQuanChaiISUZU
27Nominaal vermogen / tpmkW / tpm34.3/250040/265042/265044/2450
28Rated torque/r.p.mNm / min137.7/1800160/1800-2000174/1980186/1600-1800
29Aantal cilinders4444
30Bore x Strokemm86x10290X10595x10595.4X107
31Verplaatsingcc2369267029803059
32Fuel Tank capacityL60606060
33transmissieTypeMachanical / Hydraulischehydraulisch
StageFWD/RVS1/1(2/2)/1/11/1(2/2)/1/1
34Operation Pressure for Attachmentmpa17.517.5

Videos


 

, , ,